Pridané dňa 14.05.2020

Milí priatelia,

do posledných chvíľ sme sa snažili zachrániť pobyt v Českých Budějoviciach a Českom Krumlove v termíne 12 - 14. 07. 2020, ale keďže nevieme, ako sa situácia bude vyvíjať a aj po prípadnom otvorení hraníc nemusia byť všetky služby, ktoré sme pre Vás vybavovali, plne k dispozícii, výlet radšej presunieme na budúci rok. Predstavenia v Otáčavom divadle sú tento rok zrušené, môžu byť problémy s veľkými skupinami aj na hradoch, zámkoch a taktiež v Budějovickom pivovare, čo by nám mohlo priniesť organizačné problémy. Chceme Vám priniesť plnohodnotné zážitky bez obmedzení a dúfame, že budúci rok to už bude možné. Vopred ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, keď už bude situácia lepšia. 

 

 

Odporúčame sledovať našu Facebook stránku, kde nájdete najaktuálnejšie informácie:

https://www.facebook.com/ckintermap/

 

Vaša CK INTERMAP

 

______________________________________________________________________________________

 

Pridané dňa 04.05.2020

Milí naši klienti a priatelia,

väčšinu zájazdov, ktoré sme mali naplánované (hlavne na 1. polrok 2020) sa z dôvodu ochorenia COVID-19 neuskutočnili, alebo neuskutočnia v riadnom termíne, alebo sa nám ich podarilo úspešne zrušiť. V štádiu riešenia je Gruzínsko, Londýn + ostrov Man a polygrafická výstava Drupa Dusseldorf. Naša prvotná požiadavka je vždy zrušenie zájazdu a vrátenie záloh. Avšak nie vždy je to možné a naši partneri nemusia súhlasiť, takže ďalším krokom je dohoda o novom termíne, inak peniaze prepadnú. Keďže hotely sú väčšinou zatvorené a letecké spoločnosti vyčkávajú, musíme aj my počkať, kým bude situácia prehľadnejšia a budeme mať relevantné odpovede od našich partnerov, ktoré nám umožnia postúpiť v riešení ďalej. Prosíme Vás preto o trpezlivosť. Tiež by sme chceli, aby to išlo rýchlejšie, bohužiaľ to nezávisí od nás. Týmto chceme ubezpečiť klientov prihlásených na predmetné zájazdy, že na nich nezabúdame a robíme všetko preto, aby sa situácia vyriešila.

 

Odporúčame sledovať našu Facebook stránku, kde nájdete najaktuálnejšie informácie:

https://www.facebook.com/ckintermap/

 

Vaša CK INTERMAP

 

______________________________________________________________________________________

 

Pridané dňa 30.03.2020 

Milí priatelia,

v zmysle aktuálnych opatrení bude naša kancelária zatvorená až do odvolania. Pracujeme z domu, takže nás môžete v prípade potreby kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.

Aktuálny stav našich zájazdov:

Gruzínsko (19 - 28. 04. 2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neuskutoční. Kontaktovali sme všetkých našich partnerov ohľadne zrušenia/presunu termínu. Čakáme na podmienky, za akých je to možné. Nový termín oznámime.

Moskva+Petrohrad (02-11.05.2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neskutoční. Budeme ho realizovať na budúci rok v máji. Čakáme na odpoveď od našich zahraničných partnerov ohľadne podmienok prerezervovania všetkých služieb.

Londýn+ostrov Man (08-15.05.2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neskutoční. Sme v kontakte s našimi zahraničnými partnermi ohľadne zrušenia/presunu termínu.

Ajurvéda v Kerale (16.05.-06.06.2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neuskutoční. Zorganizujeme ho budúci rok.

Drupa Dusseldorf (19 - 22.06.2020) - výstava bola presunutá na apríl 2021. Skontaktovali sme našich partnerov ohľadne presunu termínu. Zatiaľ pracujeme s dátumom 23 - 26. 04. 2021.

Azorské ostrovy (01 - 11. 07. 2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neuskutoční. Zorganizujeme ho na budúci rok.

České Budějovice+Český Krumlov (12 - 14. 07. 2020) - zájazd zatiaľ nechávame v ponuke. Budeme informovať o ďalších krokoch.

Verona (21 - 24. 07. 2020) - zájazd sa v uvedenom termíne neuskutoční. Zorganizujeme ho budúci rok.

Ak to situácia dovolí a dúfame, že to bude čo najskôr, ihneď začneme pracovať na našej ponuke. Radi by sme boli, ak by sme niektoré naše zájazdy mohli realizovať už na jeseň alebo zimu tohto roka, ale nebudeme to siliť. V súčasnosti sa nedá nič predpovedať.

O akýchkoľvek zmenách budeme priebežne informovať.

Želáme Vám veľa zdravia a aj duševnú pohodu.

 

Odporúčame sledovať našu Facebook stránku, kde nájdete najaktuálnejšie informácie:

https://www.facebook.com/ckintermap/

 

Vaša CK INTERMAP

______________________________________________________________________________________

 

Pridané dňa 16.03.2020

 Milí priatelia,

vzhľadom na aktuálne vládne nariadenia, bude naša cestovná kancelária od dnešného dňa, t.j. 16.03. až do 30.03.2020 zatvorená. Aktuálne riešime s našimi partnermi storno alebo presun zájazdov na termíny, kedy snáď už bude situácia priaznivejšia. Prosíme Vás o strpenie, robíme, čo je v našich silách.

Aktuálny stav:

- Rím (19 - 24. 03. 2020) - zájazd zrušený, nový termín v októbri

- Gruzínsko (19 - 28. 04. 2020) - spresníme, vzhľadom na aktuálny zákaz vycestovať z republiky budeme asi presúvať termín zájazdu

- Moskva+Petrohrad (02 - 11. 05. 2020) - vzhľadom na vízovú povinnosť rokujeme s partnermi o zrušení zájazdu a jeho presunu na iný termín, event. klientom presunieme na termín 13 - 22. 08. 2020

- Londýn + ostrov Man (08 - 15. 05. 2020) - rokujeme o novom termíne

- Ajurvéda v Kerale (16.05. - 06.06.2020) - zájazd je zrušený a bude presunutý na jesenný termín

- Polygrafická výstava Drupa Duesseldorf (19 - 22. 06. 2020) - výstava bola presunutá na apríl 2021. Rokujeme s našimi partnermi o presunutí objednaných služieb na tento termín.

- Čo sa týka Azorských ostrovov, Verony a Českých Budějovíc + Českého Krumlova, tam to zatiaľ nechávame otvorené. Ak to situácia dovolí, zájazdy chceme realizovať. Ak nie, zájazdy uskutočníme budúci rok v lete.

Informácie budeme priebežne aktualizovať, keďže každý deň sa situácia mení.

Želáme Vám veľa zdravia, to je teraz najdôležitejšie. Myslime aj na našich blízkych a chráňme seba aj ostatných tým, že budeme nosiť rúšky, dodržiavať hygienu a prechádzky a výlety si necháme na lepšie časy.

 

Odporúčame sledovať našu Facebook stránku, kde nájdete najaktuálnejšie informácie:

https://www.facebook.com/ckintermap/

 

Vaša CK Intermap