Spojené arabské emiráty a najmä Dubaj je považovaný za jedno z najmodernejších lokalít našej planéty. Prvý rozmach Dubaj zaznamenal po skočení 2. svetovej vojny, keď boli objavené ložiská ropy. Odvtedy sa nezastavil príval ľudí a kapitálu a po roku 2000 sa z Dubaja stalo najrýchlejšie rastúce mesto sveta. Na miestach, kde kedysi bola holá púšť, vznikajú moderné aglomerácie, ktoré predstavujú dômyselné architektonické riešenia. Môžete sa o tom presvedčiť pri pohľade na jeho panorámu, kde dominuje najznámejší hotel na svete BURJ AL ARAB, najvyššia veža na svete BURJ KALIFA o ostrovný komplex „PALMY. Pozývame Vás do tohto atraktívneho centra Stredného Východu. Celoročná priaznivá klíma, piesočnaté pláže s krištáľovou vodou, teplé prímorské podnebie, kvalitné služby a  pohostinnosť miestneho obyvateľstva sú zárukou príjemne stráveného pobytu.

Cena za osobu:
1 590 €
Príplatok za 1 posteľovú izbu:
660 €

Program

1. DEŇ

NE 16.10.

Stretnutie účastníkov AS Nivy v Bratislave. Odchod do Viedne (presné informácie doplníme dodatočne). Odlet z letiska Schwechat o 15:30 hod. Prílet do DUBAJA23:05 m. č. Po príchode absolvovanie potrebných administratívnych event. zdravotných úkonov. Transfer do hotela. Ubytovanie.

2. DEŇ

PO 17.10.

Raňajky. Osobné voľno a oddych po ceste, slnenie a kúpanie v bazéne hotela. Neskorý obed. V prípade doručenia výsledkov a negatívneho PCR testu individuálny program alebo spoločný program po dohode so sprievodcom. Nocľah.

3. DEŇ

UT 18.10.

Raňajky. Slnenie a kúpanie na pláži alebo v bazéne hotela. Neskorý obed. Poobede autobusová prehliadka Dubaja: Medina Jumeira, Palma Jumeira, Hotel Atlantis, Gold súk, ... (cena cca 50 USD/os.). Nocľah.

4. DEŇ

ST 19.10.

Raňajky. Slnenie a kúpanie na pláži alebo v bazéne hotela. Neskorý obed. Popoludní fakultatívny výletPúštne safari (cena cca 85 USD/os). Večera na púšti v cene výletu. Nocľah.

5. DEŇ

ŠT 20.10.

Raňajky. Celodenný výlet na „VÝCHODNÉ POBREŽIE“ k Indickému oceánu (cena cca 95 USD/os.). Po ceste návšteva orientálneho trhu, obed (v cene) a kúpanie na pobreží Ománskeho zálivu (súčasť Indického oceánu). Návrat večer. Večera. Nocľah.

6. DEŇ

PI 21.10.

Raňajky. Osobné voľno a oddych po ceste, slnenie a kúpanie v bazéne hotela. Neskorý obed. Individuálny program alebo spoločný program po dohode so sprievodcom. Nocľah.

7. DEŇ

SO 22.10.

Raňajky. Fakultatívny výlet do ABU DHABÍ* hlavného mesta SAE (cena cca 85 USD/os.). Návrat do Dubaja pred 15:00 hod. Neskorý obed. Poobede slnenie a kúpanie v bazéne hotela. Nocľah.

8. DEŇ

NE 23.10.

Raňajky. Osobné voľno a oddych po ceste, slnenie a kúpanie v bazéne hotela. Neskorý obed. Individuálny program alebo spoločný program po dohode so sprievodcom. Nocľah.

9. DEŇ

PO 24.10.

Raňajky. Slnenie a kúpanie na pláži alebo v bazéne hotela. Neskorý obed. Popoludní jazda metrom k Dubai Mall. Výstup na najvyššiu budovu sveta Burj Kalifa. Nocľah.

10. DEŇ

UT 25.10.

Raňajky. Voľno na nákupy v nákupných centrách (Al Ghurair, Deira City Shopping Center,...). Neskorý obed. Poobede slnenie a kúpanie v bazéne hotela. Nocľah.

11. DEŇ

ST 26.10.

Skoré raňajky. Transfer na letisko. Odlet z Dubaja o 08:55 m.č. Prílet do VIEDNE12:55 hod. SEČ. Odchod autobusom na Slovensko. Príchod do BRATISLAVY v poobedňajších hodinách (presné informácie doplníme).

 

ZÁKLADNÁ CENA:

 

1.590€/os.

MOŽNE PRÍPLATKY:

660€/os. (príplatok za ubytovanie v 1-posteľovej izbe)

-80€/os. (odpočet za ubytovanie v 3-posteľovej izbe)

 

69,30€/os./pobyt (komplexné cestovné poistenie UNION A3 Pandemic,

 

cca 250€/os./pobyt (fakultatívne výlety)

 

cca 50€/os. (výstup na Burj Kalifa, cena závisí od sezóny, môže byť aj nižšia)

PLATOBNÉ INFORMÁCIE:

CK bude účastníkom posielať faktúry v letných mesiacoch 2022 (prípadnú potrebu zálohy oznámime)

 

 

V cene je zahrnuté

 • letenka Viedeň – Dubaj a späť
 • aktuálne letiskové a palivové príplatky (z dôvodu aktuálnej situácie súvisiacej s rastom cien palív a pohonných hmôt, si CK vyhradzuje právo doúčtovať prípadný rozdiel v cene poplatkov v deň vystavenia leteniek)
 • doprava autobusom na trase Bratislava – Viedeň - Bratislava
 • transfer z letiska do hotela a späť
 • ubytovanie v hoteli **** v 2-posteľových izbách s príslušenstvom
 • raňajky formou švédskeho stola podľa programu
 • neskorý obed (alebo večera) formou švédskeho stola podľa programu
 • transfery podľa programu
 • Tourist Dirham Tax
 • slovenský sprievodca počas celého trvania cesty

 

V cene nie je zahrnuté

 • komplexné cestovné poistenie UNION
 • poplatok za zmenu mena na letenke, storno letenky a nadváhu batožiny
 • fakultatívne výlety (prehliadka Dubaja, Safari,Abu Dhabí, Východné pobrežie,...) výstup na Burj Kalifa
 • prípadné PCR/AG testy, ak budú v zahraničí vyžadované
 • ďalšie služby, ktoré nie sú uvedené v programe.

 

Ďalšie informácie

 • Veľkosť skupiny: min. 15 osôb (CK bude v prípade nenaplnenia skupiny informovať prihlásených účastníkov v priebehu júna 2022)
 • Vhodnosť cesty: cesta je vhodná pre osoby so zníženou pohyblivosťou
 • Letenky sú zabezpečené do ekonomickej triedy
 • v lietadle je dovolené mať so sebou 1 ks príručnej batožiny do 7 kg/os. (max. 55 x 38 x 20 cm) a 1 ks veľkej batožiny s hmotnosťou max. 30 kg/os.
 • Cestovať možno iba s platným cestovným pasom
 • Nie sú potrebné víza
 • Nie je potrebné špeciálne očkovanie (okrem očkovanie proti COVID-19, podrobnejšie informácie viď v časti „Protipandemické opatrenia“)
 • Zálohu za zájazd bude nutné úhradiť v priebehu júna 2022 

PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA

 Informácie týkajúce sa protipandemických opatrení budeme zasielať spoločne s programom prostredníctvom emailu. Viac sa môžete dočítať na dole uvedenom linku:

https://www.mzv.sk/cestovanie_a_konzularne_info/detail/-/asset_publisher/Iw1ppvnScIPx/content/spojene-arabske-emiraty-podmienky-vstupu-a-opatrenia-proti-sireniu-covid--1?_101_INSTANCE_Iw1ppvnScIPx_redirect=%2Fcestovanie_a_konzularne_info%2Fdetail%2F-%2Fasset_publisher%2FIw1ppvnScIPx%2Fcontent%2Fspojene-arabske-emiraty%3FdisplayMode%3D1

Ubytovanie

RAVIZ CENTER POINT HOTEL ****

http://www.ravizhotels.com/

2-posteľová izba, kúpeľňa (sprcha alebo vaňa) s WC, HD TV, WI-FI, sprchový gél na telo a vlasy, tekuté mydlo na ruky, minibar, klimatizácia, fén na vlasy, župan, kanvica na kávu a čaj